Miért érdemes néha egyedül is beülni egy moziba vagy étterembe?
Sokan érezzük úgy, hogy a társasági események csak akkor teljesek, ha másokkal osztjuk meg őket. A barátokkal elköltött vacsora vagy a családi mozidélután alapvető eleme a szociális életünknek, és ez így is van rendjén. Ugyanakkor létezik egy különleges szabadság abban, ha képesek vagyunk saját magunkat is elvinni egy randevúra. Ez a fajta tudatos egyedüllét nem […]
TELJES CIKK